Kullanım kılavuzu ve sorumluluk reddi beyanı

Sorumluluk reddi beyanı: Ketojenikdiyeti.com ve diğer uzantılarında (www/http/https) yer alan tüm bilgiler tavsiye niteliğindedir ve direkt olarak tedavi için kullanılamaz. Tüm diyet uygulamaları mutlaka doktor kontrolünde yapılmalıdır. Uygulamak istediğiniz diyetler için doktorunuzdan tavsiye almayı ihmal etmeyin.

Kullanım kılavuzu: Ketojenikdiyeti.com ve diğer uzantılarında (www/http/https) yer alan tüm bilgiler, yazar ve yazarların bilgileri ve çeşitli kaynaklardan toplanan veriler ile oluşturulmuştur. Bu bilgiler tamamen tavsiye verici bilgi amacıyla oluştulmuş olup, sonuçları kişilerin kullanım sorumluluğundadır. Uygulanacak yöntemlerden ve yöntemlerin sonucunda oluşabilecek durumlardan yazarlar ve Ketojenikdiyeti.com adresi sorumlu tutulamaz.

Çerez kullanımı: Ketojenikdiyeti.com ve diğer uzantılarında (www/http/https) kullanıcı tarayıcı bilgileri (Cookies) otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu bilgiler üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için kullanılabilir. Sayfaya erişim ile birlikte bu şartlar kabul edilmiş sayılır.